Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.11.2019, 03:37
Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Краснокутської районної ради Харківської області

Меню сайту
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Точний час

Музейні кімнати

         Школа є осередком освіти і культури в селі, тому педагоги Пархомівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вирішили створити шкільний музей, який стане унікальним центром музейно-педагогічної, дослідницько-пошукової та краєзнавчої роботи в Пархомівці. Музей – це установа, яка накопичуватиме нові знання в навчально-виховний процес шляхом залучення учнів до пошуково-дослідницької діяльності, які зберігатимуться для наступних поколінь.

         Одне з актуальних завдань сучасної школи — пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, залучення до творчості, виховання школяра як життєво й соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

         Саме тому метою створення музейних кімнат було покликання сформувати в учнів стійкий інтерес до придбання нових знань з історії рідного краю, розвивати вміння дослідницької роботи з краєзнавчою літературою, архівними матеріалами, письмовими та усними джерелами. Це дозволить надати емоційне забарвлення навчанню, здійснити патріотичне виховання на прикладах шляхетних вчинків. 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні сайти
Блоги вчителів

Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів