Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.06.2018, 00:41
Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Краснокутської районної ради Харківської області

Меню сайту
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Точний час

Олімпіади

Лист КВНЗ "Харківська акдемія неперервної освіти" від 10.10.2017 № 920
"Про проведення онлайн-тренінгів з підготовки до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів"

 
(завантажити)


 

Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

з/п

Дата

Предмет

  1.  

02.10.2017

Математика

  1.  

03.10.2017

Географія

  1.  

04.10.2017

Російська мова та література

  1.  

05.10.2017

Хімія

  1.  

06.10.2017

Історія

  1.  

09.10.2017

Біологія

  1.  

10.10.2017

Українська мова та література

  1.  

11.10.2017

Фізика

  1.  

12.10.2017

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

  1.  

13.10.2017

Економіка

  1.  

17.10.2017

Правознавство

  1.  

18.10.2017

Інформатика

  1.  

19.10.2017

Астрономія

  1.  

20.10.2017

Екологія

  1.  

23.10.2017

Трудове навчання

  1.  

24.10.2017

Інформаційні технології



 

Графік проведення
ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

 

з/п

Предмет

Дата

ПІБ

методиста

  1.  

Трудове навчання

04.11.2017

Макаренко І.Г.

  1.  

Російська мова та література

05.11.2017

Рафальська Т.О.

  1.  

Історія

11.11.2017

Миргород Л.А.

  1.  

Математика

12.11.2017

Миргород Л.А

  1.  

Фізика

18.11.2017

Миргород Л.А.

  1.  

Екологія

19.11.2017

Токар А.Л.

  1.  

Іноземні мови:  англійська, німецька, французька

25.11.2017

Рафальська Т.О.

  1.  

Географія

26.11.2017

Макаренко І.Г.

  1.  

Хімія

02.12.2017

Токар А.Л.

  1.  

Українська мова та література

03.12.2017

Рафальська Т.О.

  1.  

 Економіка

09.12.2017

Макаренко І.Г.

  1.  

Інформатика

10.12.2017

Миргород Л.А.

  1.  

Біологія

16.12.2017

Токар А.Л.

  1.  

Астрономія

17.12.2017

Бреславська Н.Г.

  1.  

Правознавство

23.12.2017

Макаренко І.Г.

  1.  

Інформаційні технології

24.12.2017

Миргород Л.А.



Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2016/2017 навчальний рік

 

1. Кривцун Анастасія, 7 клас: математика, ІІІ місце;
2. Лісняк Анна, 10 клас: фізика, ІІІ місце;
3. Федоряка Анна, 7 клас: математика, ІІІ місце;
4. Рушниченко Аліна, 7 клас: фізика, ІІІ місце;
5. Лісняк Анна, учениця 11 класу посіла І місце в районному етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція агрономія).
6. Конкурс ім. Т.Шевченка: Ключник Олександра, 5 клас, ІІ місце

 



Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2015/2016 навчальний рік

 

1. Рушниченко Аліна, 7 клас: ІІІ місце з фізики;

2. Федоряка Анна, 7 клас: ІІІ місце з математики;

3. Кривцун Анастасія, 8 клас: ІІІ місце з математики;

4. Лісняк Анна, 11 клас: ІІІ місце з фізики.

 

Ключник Олександра, учениця 5 класу

посіла ІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2015/2016 навчальний рік

Стецюра Юлія, 11 клас: І місце з математики

                                                                         І місце з географії

                                            ІІ місце з української мови та літератури

 

Лісняк Анна, 10 клас:     ІІ місце з математики

                                             ІІІ місце з біології

 

Реп'ях Ольга, 9 клас:      ІІ місце з історії

 

Кривцун Анастасія, 7 клас: ІІ місце з хімії

 

Квітчатий Олег, 11 клас: ІІІ місце з англійської мови

 

Голуб Вікторія, 11 клас: ІІІ місце з російської мови та літератури

 

Сілін Антон, ІІ місце з трудового навчання

 

Качайло Євгеній, 9 клас: ІІ місце з трудового навчання

 

Петренко Юрій, 9 клас: ІІІ місце з трудового навчання

 

Лісняк Анна,

учениця 10 класу, посіла І місце в районному етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН в секції агрономія

 


 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні сайти
Блоги вчителів

Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів