Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 10:41
Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Краснокутської районної ради Харківської області

Меню сайту
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Точний час

Випускники, нагороджені срібними медалями

Геращенко Віра..................... 1954

Литовченко Лідія................... 1956

Емме Сітлана.......................... 1957

Котляр Наталія...................... 1957

Павленко Лариса................... 1957

Доценко Алла......................... 1958

Яцина Ольга........................... 1958

Недоповз Лідія....................... 1961

Золочевська Лариса............... 1968

Кірштейн Ганна..................... 1968

Попілова Рімма...................... 1986

Сасько Віктор........................ 1986

Шишкіна Маргарита............. 1986

Ємельянов Юрій.................... 1986

Муковоз Тетяна..................... 1987

Охмат Ольга........................... 1987

Домбровська Тетяна.............. 1988

Світайло Людмила................. 1988

Карабут Віта.......................... 1989

Колодяжна Оксана................. 1990

Василенко Світлана............... 1991

Верблюд Світлана................. 1991

Грибеник Сергій.................... 1991

Клочан Світлана.................... 1991

Півторацький Віталій............ 1991

Божко Наталія........................ 1992

Верьовкіна Інна...................... 1992

Дінул Іванна........................... 1992

Дем’янко Антон..................... 1992

Маринченко Любов............... 1992

Ємельянов Едуард................. 1992

Карабут Валентина................ 1996

Масенко Марина.................... 1997

Ловчук Євгеній...................... 1998

Церковний Віталій................. 1999

Улько Євгеній........................ 1999

Світайло Тамара.................... 2000

Масенко Віта.......................... 2000

Шаповалова Віта................... 2000

Пісна Наталія......................... 2001

Гнатенко Анатолій................. 2002

Вепрецька Олена.................... 2004

Карабут Олександр............... 2004

Колонтаєвська Тетяна............ 2004

Редченко Яна.......................... 2004

Реп’ях Лілія............................ 2004

Маркова Марина................... 2006

Холіна Катерина.................... 2006

Пелих Аліна........................... 2007

Ларіонова Марина................. 2008

Величковський Владислав..... 2011

Халіна Ірина........................... 2011

Скляр Максим........................ 2012

Величковський Вячеслав....... 2014

Стецюра Богдан..................... 2014

Ключник Дарина.................... 2015

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні сайти
Блоги вчителів

Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів